Menu

خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیتر

ماکارونی ساز داخل ماکرو ویو Pasta Boat خرید ماکارونی ساز پاستا بوت ۹ نوامبر ۲۰۱۵ ماکارونی ساز پاستا بوت,فروش ماکارونی ساز پاستا بوت,فروش اینترنتی ماکارونی ساز پاستا بوت,فروش آنلاین ماکارونی ساز پاستا بوت مو گفتوم ۲۳ فوریه ۲۰۱۵ تی وی کالا ماکارونی ساز پاستا بوت Pasta Boat راه سریع و آسان طبخ انواع برای مشاهده اطلاعات بیشتر و خرید ماکارونی ساز پاستا بوت Pasta صفا ۷ سپتامبر ۲۰۱۵ ماکارونی ساز پاستا بوت,فروش ماکارونی ساز پاستا بوت,فروش اینترنتی ماکارونی ساز پاستا بوت,فروش آنلاین ماکارونی ساز پاستا بوت خرید دستگاه ماکارونی ساز پاستا بوت Pasta Boat اصل ارزان ۷ سپتامبر ۲۰۱۵ ماکارونی ساز پاستا بوت

pasta1 خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیتر

نامماکارونی ساز پاستا بوت
حجم۲٫۳ لیتر
سایز۲۱٫۳۳x12.7×31.75
کاربردراحت و آسان
شستشودستی/ماشین ظرفشویی
قابل حملtick خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیتر

خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیتر

محصولی منحصر به فرد

کاربرد راحت و آسان

بسیار سبک و قابل حمل

شستشوی آسان

آسان ترین راه درست کردن انواع ماکارونی در کوتاه ترین زمان

tick خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیترحجم ۲٫۳ لیتر

tick خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیترسایز ۲۱٫۳۳x12.7×31.75

tick خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیتردارای دستگیره خنک برای جابجایی و حمل و اندازه گیریی ماکارونی برای پخت

tick خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیترکاربرد راحت و آسان

tick خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیترشستشوی آسان یه صورت دستی یا توسط ماشین ظرفشویی

tick خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیترآسان ترین راه درست کردن انواع پاستا و ماکارونی در کوتاه ترین زمان

tick خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیتربسیار سبک و قابل حمل

pasta3 خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیتر

قیمت: ۲۵,۰۰۰ تومان

kharid posti خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیتر       kharid posti خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیتر

آیا می دانید ماکارانی دارای چه فوایدی می باشد و به چه علت خوردن این غذا توصیه می شود؟

 بافت ماکارونی بعد ازپختن تغییر پیدامی کند و گرم کردن دوباره ماکارونی سرد شده افزایش قند خون را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. کربوهیدارت ها در جهان کاهش وزن به یک دشمن تبدیل شده اند ؛ این در حالی است که تصور می شود غذاهای نشاسته ای مانند ماکارونی و سیب زمینی چند کیلو به وزن اضافه می کنند. در حالی که ماکارونی و سیب زمینی خوشمزه هستند، آنها مملو از کربوهیدرات فراوان هستند و این موضوع باعث شده افرادی که رژیم غذایی کم کربوهیدارت دارند از مصرف آنها ممانعت کنند. با این وجود طبق مطالعات جدید، پخت یک کاسه ماکارونی و گرم کردن مجدد آن پس از سرد شدن نسبت به ماکارونی گرمی که تازه پخته شده است برای سلامتی بهتر است. همچنین یک محقق دانشگاه «سوری» در انگلیس گفته است اگر شما ماکارونی بپزید و بگذارید سرد شود، ساختار مواد غذایی آن تغییر می کند و بدن آن را شبیه یک فیبر هضم می کند. برای بررسی این موضوع دکتر «مایکل موسلی» روزنامه نگار انگلیسی و نویسنده کتاب پر فروش «رژیم غذایی سریع» در یک مطالعه که چند هفته بطول انجامید میزان سطح قند خون داوطلبان را پس از مصرف ماکارونی اندازه گرفت. وی افزود: در این مطالعه دیده شد، قند خون و انسولین افرادی که ماکارونی سرد مصرف کرده بودند نسبت به افرادی که ماکارونی تازه پخته شده مصرف کرده بودند به اندازه کمی افزایش یافت. وی ادامه داد: در حقیقت این مطالعه نشان داد که گرم کردن دوباره ماکارونی سرد شده افزایش قند خون را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. محققان خاطر نشان کردند: این کشف یک روش «آسان و راحت» برای بهبود سلامت بدن است. وی افزود: با استفاده از این روش می توانیم بدون تغییر یک ماده غذایی و تنها با تغییر دما، یک غذای مملو از کربوهیدارت را به یک غذای مملو از فیبر تبدیل کنیم.به عبارت دگیر ، برخی غذاها در وعده دوم سالمتر از وعده اول هستند.

pasta2 خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیتر

ماکارونی ساز پاستا بوت Pasta Boat راه سریع و آسان طبخ انواع مختلف پاستا و ماکارونی در یک ظرف قابل استفاده در مایکروفر می باشد. حالا شما می توانید بدون هیچ زحمتی انواع مختلف ماکارونی و پاستا را در Pasta Boat درست کنید. با ماکارونی ساز پاستا بوت Pasta Boat شما دیگر نیازی نیست با آب جوش و یا ظروف متعدد برای درست کردن ماکارونی خودتان را به زحمت بیندازید. شما می توانید فقط در یک ظرف پاستا و ماکارونی خود را طبخ کرده و سپس آب درون ظرف را خالی کرده تا بتوانید خوشمزه ترین و لذیذ ترین ماکارونی را که تا به حال خوردید را امتحان کنید. پاستا بوت یک راه سریع ، آسان و خوشمزه برای درست کردن انواع پاستا و ماکارونی و یک وعده غذایی خوشمزه و فوری در خانه شماست. فقط کافی است انواع ماکارونی مورد علاقه خود را در آن ریخته و سپس برروی آن آب ریخته و در مایکروفر قرار دهید بعد از دقایقی آن را درآورده و آب آن را خالی کنید. حال ماکارونی یا پاستای شما آماده میل کردن است. ماکارونی ساز پاستا بوت Pasta Boat راه سریع و آسان طبخ انواع مختلف پاستا و ماکارونی در یک ظرف قابل استفاده در مایکروفر می باشد. حالا شما می توانید بدون هیچ زحمتی انواع مختلف ماکارونی و پاستا را در Pasta Boat درست کنید. با ماکارونی ساز پاستا بوت Pasta Boat شما دیگر نیازی نیست با آب جوش و یا ظروف متعدد برای درست کردن ماکارونی خودتان را به زحمت بیندازید. شما می توانید فقط در یک ظرف پاستا و ماکارونی خود را طبخ کرده و سپس آب درون ظرف را خالی کرده تا بتوانید خوشمزه ترین و لذیذ ترین ماکارونی را که تا به حال خوردید را امتحان کنید.

با ماکارونی ساز پاستا بوت خاص بودن را تجربه کنید

برای خرید محصول بر روی دکمه خرید کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.

در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.

شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.

تمامی سفارشات تهران و مشهد کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.

کلیه کالاهای دارای ۷۲ ساعت (سه روز) ضمانت تست فیزیکی می باشد.

pasta4 خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیتر

 قیمت: ۲۵,۰۰۰ تومان

kharid posti خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیتر       kharid posti خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیتر


kharid icon 10001برای سفارش خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیتر بر روی دکمه خرید بالا کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
pardakht icon 10001شما میتوانید مبلغ سفارش خرید ماکارونی ساز پاستا بوت تا حجم ۲٫۳ لیتر خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
tahvil icon 10001تمامی سفارشات تهران و مشهد کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.
garanti icon 10001کلیه کالاها دارای ۷۲ ساعت (سه روز) ضمانت تست فیزیکی می باشد.