Menu

اسفنج فانتزی طرح میوه ای شستن ظروف و لیف کودک

اسفنج فانتزی طرح میوه ای شستن ظروف و لیف کودک-خرید اینترنتی اسفنج فانتزی طرح میوه ای-خرید اینترنتی اسفنج فانتزی طرح میوه فروشگاه خرید پستی اسفنج فانتزی طرح میوه,خرید اینترنتی اسفنج فانتزی طرح میوه,خرید آنلاین اسفنج طرح میوه,خریدارزان اسفنج فانتزی,قیمت اسفنج فانتزی طرح میوه خرید اینترنتی اسفنج فانتزی طرح میوه اصل ارزان فروشگاه خرید اسفنج فانتزی طرح میوه اصل ارزان برچسب ها: خرید جهیزیه عروس, فروشگاه ارزان لوازم آشپزخانه, خرید ارزان اسفنج فانتزی, خرید جدیدترین اسکاج, خرید اینترنتی ظرف شوی طرح میوه, خرید لوازم آشپزخانه اسفنج فانتزی فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ فروشگاه اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه جدیدترین ارائه اسفنج ها می باشد که دارای طراحی زیبا، متفاوت و جذاب بوده و توانسته است با عرضه خود به بازار طرفداران بی شماری را جذب کند. اسفنج فانتزي طرح ميوه از شرکت می شاپ در تهران نت برگ اسفنج فانتزي طرح ميوه از شرکت می شاپ ۱ اسفنج فانتزي طرح ميوه از شرکت می شاپ با ۵۲% تخفیف و پرداخت تنها ۳۸۴۰ تومان به جای ۸۰۰۰ تومان. فروش عمده اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه بازارالکترونیک۹۹ اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه. خرید عمده اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه. اسفنج مخصوص صورت; برند: Beautiful Bubble; طراحی زیبا ، متفاوت و جذاب; امکان استفاده برای صورت و خرید اینترنتی اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه اصل ارزان خرید اینترنتی اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه خرید وسایل آشپزخانه – خرید لوازم آشپزخانه. قیمت اسفنج طرح میوه اصل : فقط اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه(فروشگاه شیراز تخفیف) ۴۵% تخفیف اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه جدیدترین ارائه اسفنج ها می باشد که دارای طراحی زیبا، متفاوت و جذاب بوده و توانسته است با عرضه خود به بازار طرفداران بی شماری را جذب کند آگهی اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه اصل روی دیوار همهٔ آگهی‌ها › مربوط به خانه › وسایل آشپزخانه برای خرید عدد ۲۷۶ را به شماره ۵۰۰۰۱۲۰۶۶۵ ارسال نمایید این وسیله اسفنجی برای شستشوی صورت هست که بخاطر نرمی و لطافتی که داره علاوه خرید پستی اسفنج فانتزي با طرح ميوه ۲عددی ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. محصول بی نظیر امروز اسفنج طرح میوه است که این اسفنج با طراحی فانتزی و ۲ عددی برای اولین بار در آیریک مارکت عرضه می شود. اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه شماره کالا:۱۳۸۳۴۱۰ اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه امکان استفاده برای صورت و بدنامکان استفاده بعنوان لیف کودکدو عدد در هر بسته شماره کالا:۱۳٫ اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه فروشگاه دایان لوازم آشپزخانه,لوازم خانگی,خرید اینترنتی,اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه,اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه نسخه اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه,اسفنج ظرفشویی فانتزی طرح میوه Version اسفنج خرید ارزان اسفنج فانتزي با طرح ميوه فروشگاه اینترنتی ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. خرید ارزان اسفنج فانتزی به شکل میوه :اسفنج دو عددی طرح میوه با بسته بندی کاملا بهداشتی برای شستشوی بدن و ظروف و یا شامپو فرش کشیدن و یا .

اسفنج فانتزی طرح میوه ای شستن ظروف و لیف کودک

اسفنج فانتزی طرح میوه با طراحی زیبا ، متفاوت و جذاب

امکان استفاده برای صورت و بدن

امکان استفاده برای شستن ظروف

امکان استفاده بعنوان لیف کودک

تمیز کردن صورت با ملایمت

خرید اینترنتی اسفنج فانتزی طرح میوه ای

نرم با قدرت جذب بالا

تحویل طرح بصورت رندوم

ضدعفونی کردن اسفنج ظرف شویی با ۵ ترفند

esfang01 اسفنج فانتزی طرح میوه ای شستن ظروف و لیف کودک

ناماسفنج فانتزی
طرحمیوه
بسته۲ عددی
تحویل طرحبصورت رندوم
طرح۴ طرح مختلف
قابل استفادهبرای شستن بدن و شستن ظروف
ویژگی منحصر به فردطراحی زیبا ، متفاوت و جذاب

۱) مایکروویو: ابتدا اسفنج را در آب داغ شست وشو داده و سپس آن را درون یک کاسه قرار دهید. کمی آب روی آن ریخته و کاسه را برای مدت یک الی دو دقیقه درون ماکروویو بگذارید. در این مدت کاملاً مراقب باشید تا اسفنج خشک نشده و آتش نگیرد. علاوه بر این استفاده از این روش برای اسفنج ها و یا اسکاچ هایی که در تهیه آنها از ذرات فلز استفاده شده مناسب نیست. پس از اتمام زمان یاد شده، ابتدا اجازه دهید تا اسفنج خنک شود و سپس آن را از کاسه خارج کنید. این روش حدود ۹۸ درصد از باکتری ها و میکروب های درون اسفنج را از بین می برد.

۲) آب جوش: قابلمه را تا نیمه از آب پر کرده و سپس روی حرارت قرار دهید تا جوش آید. سپس اسفنج را برای مدت حدود ۱۰ دقیقه درون آب در حال جوش قرار دهید. استفاده از این روش برای اسفنج هایی که در تهیه آنها ذرات فلزی به کار رفته مناسب است.

۳) محلول سفیدکننده: بدین منظور ترکیبی از ۱۰ درصد محلول سفیدکننده و ۹۰ درصد آب تهیه کرده و اسفنج را برای مدت حداقل پنج دقیقه درون آن قرار دهید. البته بنابر توصیه برخی کارشناسان اسفنج باید یک شب در این محلول بماند. سپس اسفنج را از درون آن خارج کرده و بشویید. استفاده از این روش بین ۳۷ تا ۸۷ درصد از باکتری ها را از بین می برد.

۴) ماشین ظرفشویی: قرار دادن اسفنج یا اسکاچ همراه با ظروف، درون ماشین ظرفشویی روش مناسبی است زیرا آب جوش درون ماشین ظرفشویی همراه با پودر شوینده آن باعث از بین رفتن میکروب ها و باکتری ها خواهد شد.

۵) سرکه: اسفنج یا اسکاچ را یک شب در سرکه قرار دهید تا میکروب ها از بین برود.

esfang3 اسفنج فانتزی طرح میوه ای شستن ظروف و لیف کودک

قیمت: ۱۳,۰۰۰ تومان

kharid posti اسفنج فانتزی طرح میوه ای شستن ظروف و لیف کودک           kharid posti اسفنج فانتزی طرح میوه ای شستن ظروف و لیف کودک

esfang4 اسفنج فانتزی طرح میوه ای شستن ظروف و لیف کودک

اسفنج فانتزی طرح میوه
اسفنج فانتزی طرح میوه جدیدترین ارائه اسفنج ها می باشد که دارای طراحی زیبا، متفاوت و جذاب بوده و توانسته است با عرضه خود به بازار طرفداران بی شماری را جذب کند
این اسفنج قابل استفاده برای صورت و بدن و شست و شوی ظروف می باشد و همچنین می توان بعنوان لیف کودک از آن استفاده نمود جنس این اسفنج بسیار نرم بوده و همچنین قدرت جذب بالایی را دارا می باشد

esfang2 اسفنج فانتزی طرح میوه ای شستن ظروف و لیف کودک

قیمت: ۱۳,۰۰۰ تومان

kharid posti اسفنج فانتزی طرح میوه ای شستن ظروف و لیف کودک           kharid posti اسفنج فانتزی طرح میوه ای شستن ظروف و لیف کودک


kharid icon 10001برای سفارش اسفنج فانتزی طرح میوه ای شستن ظروف و لیف کودک بر روی دکمه خرید بالا کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
pardakht icon 10001شما میتوانید مبلغ سفارش اسفنج فانتزی طرح میوه ای شستن ظروف و لیف کودک خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
tahvil icon 10001تمامی سفارشات تهران و مشهد کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.
garanti icon 10001کلیه کالاها دارای ۷۲ ساعت (سه روز) ضمانت تست فیزیکی می باشد.

برچسب ها: