خرید تقسیم کننده کشو Drawer Dividers جنس PVC

تقسیم کننده کشو Drawer Dividers دارای ۶ خشاب در هر پکیج مناسب براى مرتب کردن وسایل داخل کشو

جنس: PVC

قابلیت جدا کردن خشاب ها

دسترسی آسان به وسایل

نصب سریع و آسان

قابل شستشو با آب و مواد شوینده

سایز هر خشاب: ۴۱cmx10cm

قیمت: ۱۵,۰۰۰ تومان

      

چگونه کمدی مرتب داشته باشیم

چطور ساماندهی کنیم؟
سخت‌ترین قسمت تصمیم‌گیری است. اگر این کار را بکنید، بقیه مسائل آسان است.
▪ چندنکته مهم که به شما یادآور می‌شویم، می‌تواند به شما کمک زیادی در تصمیم‌گیری کند.
دو راه برای تصمیم‌گیری درست، وجود دارد:
– یا خودتان دست به کار شوید.
– و یا از دکوراتورها و افراد خبره بخواهید به شما کمک کنند. که معمولا این افراد کار مرتب کردن کمدها را انجام نمی‌دهند. پس بهترین راه آن است که خودتان دست به کار شوید.
نقاطی را که احتیاج به ساماندهی دارند مشخص کنید. کار خود را از جایی آغاز کنید که استرس و کار کمتری برایتان دارد. از گوش دادن به پیشنهادهای خوب غافل نشوید و بدانید که ممکن است برایتان مفید باشد. اگر کار ساماندهی کردن را به افراد دیگری سپرده‌اید به یاد داشته باشید که تصمیم‌گیرنده نهایی شما هستید و باید از قابل دسترس بودن لوازم تان راضی باشید. به این افراد در مواقع لزوم تذکر دهید تا همه چیز همان‌طور که برای شما راحت‌تر است، اتفاق بیفتد.
▪ نقشه حساب شده
بدانید که موفقیت‌تان در گرو داشتن یک طرح واضح است. اگر این کار را نکنید متوجه می‌شوید پس از مدت‌ها کار، در نهایت همه چیز را دوباره بیرون می‌ریزید و مجبور می‌شوید از نو مرتب کنید و علاوه بر این، ریخته شدن تمام لباس‌ها روی زمین، وحشت شما را صد چندان خواهد کرد.
اما اگر در مورد نقاط مختلف کمدتان فکر نکنید، کار برایتان پیچیده‌تر می‌شود، بدانید هر چه در مورد این نقشه بیشتر فکر کنید هنگام چیدن لباس‌ها وقت کمتری مصرف می‌کنید و در آینده برای خرید لباس‌های جدید راحت‌ترید.
▪ نکات مفید
ـ آسان‌سازی: مهم است که نقاطی را خالی نگه دارید، اما اگر می‌بینید به کارتان لطمه می‌زند از آن استفاده کنید. مهم‌ترین اصل آن است که کارهایتان را به هر شکلی آسان‌تر کنید.ـ ثبات: مهم‌ترین هدف آن است که روشی را در پیش بگیریم که همیشگی باشد. مرتب‌سازی کمد، باید طوری طراحی شود که با مراجعه هر روزه به آن همچنان پایدار و در دسترس و استفاده باشد.ـ میانه‌روی: سعی کنید که میانه‌روی داشته باشید. گاهی اوقات گذشتن از برخی از فضاها می‌تواند در برخی فضاهای دیگر مفید باشد. نقاط مختلف مانند قطعات پازل می‌توانند مکمل یکدیگر باشند.

نامتقسیم کننده کشو Drawer Dividers
جنسpvc
مناسب برایمرتب کردن وسایل داخل کشو
قابل شستشوhttp://dayanfa.ir/wp-content/uploads/2016/11/tick.png
سایز هر خشاب۴۱cmx10cm
سایزقابلیت تعیین و تغییر اندازه با برش آسان
تعداد۶ خشاب در هر پکیج
ویژگی منحصر به فردقابلیت جدا کردن خشاب ها

تقسیم کننده کشو Drawer Dividers

اکثر خانم های خانه دار همیشه از نامرتب بودن کشوهای داخل منزل به مشکل بر می خورند و مرتب کردن همه روزه ی تمام کشوها کار طاقت فرساییه.گلدتگ امروز یک پیشنهاد خیلی خوب براتون داره و تقسیم کننده کشو Drawer Dividers رو به شما عزیزان پیشنهاد میده که به شما این امکان را میده تا در عرض چند دقیقه تمام وسایلتون رو به راحتی داخل کشوی میز خود طبقه بندی کنید ، به گونه ای که تمام وسایل براحتی در دسترس شما باشند و برای همیشه کشوی مرتبی داشته باشید. این محصول نصب بسیار راحت و آسونی داره و می تونید داخل تمامی کشوهای آشپزخانه، اتاق کار، اتاق بچه ها، اتاق خواب و… قرار بدید.در هر پکیج ۶ خشاب جداگانه وجود داره که امتیاز اصلی اون ها ، قابلیت جدا شدن خشاب ها از هم دیگه هستش که با توجه به فضای مورد نظر ، میتونید سایز دلخواهتون رو ایجاد کنید . وسایلتون رو درونش قرار بدید.

قیمت: ۱۵,۰۰۰ تومان