Menu

خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل

استند فنری موبایل و تبلت سفارش استند فنری و نگهدارنده موبایل نام, استند فنری و نگهدارنده موبایل. نوع, فنری. لایه داخلی, انعطاف پذیر در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را خرید پستی استند فنری و نگهدارنده موبایل استند فنری موبایل و تبلت،نگهدارنده موبایل و نگهدارنده لوازم کابلی و فنری،با قابلیت حالت دهی در زوایای دلخواه (۳۶۰ درجه)،قابلیت ایجاد انواع پیچ و خم،ساخته شده از خرید پستی استند و نگهدارنده موبایل پایه نگهدارنده فنری برای موبایل و تبلت با کیفیت عالی بسیار مقاوم خرید اینترنتی جدیدترین مدل نگهدارنده اوکی استند با نام استند فنری و نگهدارنده موبایل و خرید استند ?فنری و نگهدارنده موبایل استند فنری و نگهدارنده موبایل نگهدارنده موبایل و نگهدارنده لوازم کابلی و فنری با قابلیت حالت دهی در زوایای دلخواه (۳۶۰ درجه) قابلیت ایجاد انواع پیچ و خم ساخته شده از استند موبایل و تبلت با ضمانت تعویض خرید پستی استند و نگهدارنده موبایل. اگر به دنبال خرید وسیله پر کاربرد هستید که هم گوشی موبایلتان را نگه داشته و هم بتواند نگهدارنده ی وسایل فنری و کابلی شما خرید پستی استند فنری و نگهدارنده موبایل استند موبایل و تبلت با ضمانت تعویض – خرید اینترنتی استند موبایل و تبلت برای خرید هر یک از پایه نگهدارنده موبایل و تبلت روی دکمه خرید پستی کلیک کنید . دكمه خريد. استند فنری موبایل. استند فنری موبایل قيمت ۸۰۰۰ تومان + گارانتي. استند فنری و نگهدارنده موبایل ۳۰ نوامبر ۲۰۱۵ خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل: با گیره استند موبایل در پشت میز کار در حال خوردن یک چای عصرانه و یا تلوزیون دیدن موبایل خود را نیز کنار استند و نگهدارنده انعطاف پذیر موبایل ۲۹ نوامبر ۲۰۱۵ استند فنری نگهدارنده موبایل براحتی توسط گیره آن را به میز کار یا آشپزخانه خود وصل کرده و سر دیگر آن را توسط گیره موبایل قرار دهید و همزمان

44dbf8b5 88f2 41ce 9ff0 035ce23f48ae خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل
e6740c74 f209 4ec9 a5b0 a44f48d3bf7d خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل
37c52373 6cd6 4dad 9299 4204aface3b7 خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل
40f4b195 14cb 4a7f 8fcd b63fabaf8141 خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل
1f748643 62d4 4fae ac90 3ab2055af3cf خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل
26bd37e8 ac5b 4173 afbb f4a356fbc80d خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل
9e0bab3e f6f8 495b 98d5 06443a362e5d خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل
ae01b266 4c46 4d86 89da a39949edc0f4 خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل

استند فنری و نگهدارنده موبایل

ok خرید استند فنری و نگهدارنده موبایلقابلیت تغییر شکل در زوایای گوناگون

ok خرید استند فنری و نگهدارنده موبایلدارای قابلیت ایجاد پیچ و خم های مختلف

ok خرید استند فنری و نگهدارنده موبایلتولید شده از جنس مقاوم و محکم

ok خرید استند فنری و نگهدارنده موبایللایه داخلی انعطاف پذیر

ok خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل مناسب برای استفاده به عنوان استند موبایل و تبلت

ok خرید استند فنری و نگهدارنده موبایلقابل استفاده در منزل , فروشگاه ها و

ok خرید استند فنری و نگهدارنده موبایلحمل و نقل آسان

ok خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل رنگ:مشکی،سفید،زرد،قرمز،آبی
ok خرید استند فنری و نگهدارنده موبایلاندازه :۶۵ سانتی متر

 

 

 

سایز
رنگ بندی
قیمت: ۱۰,۰۰۰ تومان
Flexible%205 خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل
ناماستند فنری و نگهدارنده موبایل
نوعفنری
لایه داخلیانعطاف پذیر
تولید شدهاز جنس مقاوم و محکم
قابلیتایجاد پیچ و خم های مختلف
رنگسفید،زرد،قرمز،آبی،صورتی، بنفش،سبز
مناسببرای استفاده به عنوان استند موبایل و تبلت
اندازه ۶۵ سانتی متر
حمل و نقل آسان tick خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل
کیفیتعالی
تغییر شکل در زاویای گوناگونtick خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل
ویژگی منحصر به فردقابل استفاده در منزل،محل کار
گارانتی ۷۲ ساعت گارانتی تست فیزیکی

 

دیگر برای کار کردن با موبایل و تبلت خود نیازی نخواهید داشت تا آن را در دستتان گرفته و با آن کار بکنید , فقط کافی است که این هولدر را در جایی مناسب و با استفاده از گیره وصل کرده و سپس موبایل و یا تبلت خود را درون آن قرار داده و شروع به کار کردن با آن کنید.با قرار دادن گوشی خود در این استند از جای آن مطمئن خواهید بود که در محلی مناسب قرار داد و زیر دست و پا نمی رود.به وسیله ی این محصول دیگر از چندین ساعت گرفتن موبایل در دست خبری نخواهد بود و نیر به خاطر کابلی بودن این استند به راحتی می توانید آن را در هر زاویه ای که دوست داشتید تغییر شکل داده و تنظیم نمایید.از این محصول می توانید در فروشگاه ها , منازل , تعمیر گاه ها و فروشگاه های موبایل و غیره استفاده نمایید.از دیگر ویژگی های این هولدر می توان به قابلیت نگهداری جا مدادی و دیگر وسایل اشاره کرد.

Flexible%201 خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل

ویژگی های استند و پایه نگهدارنده :

 

قابلیت تغییر شکل در زوایای گوناگون
 

دارای قابلیت ایجاد پیچ و خم های مختلف

تولید شده از جنس مقاوم و محکم

لایه داخلی انعطاف پذیر

مناسب برای استفاده به عنوان استند موبایل و تبلت

قابل استفاده در منزل , فروشگاه ها و

Flexible%207 خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل

kharid icon 10001 خرید استند فنری و نگهدارنده موبایلبرای خرید محصول بر روی دکمه خرید کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
rang icon 10001 خرید استند فنری و نگهدارنده موبایلدر ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
pardakht icon 10001 خرید استند فنری و نگهدارنده موبایلشما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
tahvil icon 10001 خرید استند فنری و نگهدارنده موبایلتمامی سفارشات تهران و مشهد کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.
garanti icon 10001 خرید استند فنری و نگهدارنده موبایلکلیه کالاهای  دارای ۷۲ ساعت (سه روز) ضمانت تست فیزیکی می باشد.

 

خرید پیامکی خرید محصول

عدم موجودی این محصول ! : »» اگر بر روی دکمه ی خرید کلیک کردید و صفحه ی فرم سفارش برای شما باز شد به این معناست که این محصول دوباره شارژ شده و موجودی دارد . در غیر این صورت اگر صفحه ی محصول دوباره برای شما باز شد به این معناست که محصول فعلا موجودیش به اتمام رسیده است.


kharid icon 10001برای سفارش خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل بر روی دکمه خرید بالا کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
pardakht icon 10001شما میتوانید مبلغ سفارش خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
tahvil icon 10001تمامی سفارشات تهران و مشهد کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.
garanti icon 10001کلیه کالاها دارای ۷۲ ساعت (سه روز) ضمانت تست فیزیکی می باشد.