خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل

استند فنری موبایل و تبلت سفارش استند فنری و نگهدارنده موبایل نام, استند فنری و نگهدارنده موبایل. نوع, فنری. لایه داخلی, انعطاف پذیر در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را خرید پستی استند فنری و نگهدارنده موبایل استند فنری موبایل و تبلت،نگهدارنده موبایل و نگهدارنده لوازم کابلی و فنری،با قابلیت حالت دهی در زوایای دلخواه (۳۶۰ درجه)،قابلیت ایجاد انواع پیچ و خم،ساخته شده از خرید پستی استند و نگهدارنده موبایل پایه نگهدارنده فنری برای موبایل و تبلت با کیفیت عالی بسیار مقاوم خرید اینترنتی جدیدترین مدل نگهدارنده اوکی استند با نام استند فنری و نگهدارنده موبایل و خرید استند ?فنری و نگهدارنده موبایل استند فنری و نگهدارنده موبایل نگهدارنده موبایل و نگهدارنده لوازم کابلی و فنری با قابلیت حالت دهی در زوایای دلخواه (۳۶۰ درجه) قابلیت ایجاد انواع پیچ و خم ساخته شده از استند موبایل و تبلت با ضمانت تعویض خرید پستی استند و نگهدارنده موبایل. اگر به دنبال خرید وسیله پر کاربرد هستید که هم گوشی موبایلتان را نگه داشته و هم بتواند نگهدارنده ی وسایل فنری و کابلی شما خرید پستی استند فنری و نگهدارنده موبایل استند موبایل و تبلت با ضمانت تعویض – خرید اینترنتی استند موبایل و تبلت برای خرید هر یک از پایه نگهدارنده موبایل و تبلت روی دکمه خرید پستی کلیک کنید . دكمه خريد. استند فنری موبایل. استند فنری موبایل قيمت ۸۰۰۰ تومان + گارانتي. استند فنری و نگهدارنده موبایل ۳۰ نوامبر ۲۰۱۵ خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل: با گیره استند موبایل در پشت میز کار در حال خوردن یک چای عصرانه و یا تلوزیون دیدن موبایل خود را نیز کنار استند و نگهدارنده انعطاف پذیر موبایل ۲۹ نوامبر ۲۰۱۵ استند فنری نگهدارنده موبایل براحتی توسط گیره آن را به میز کار یا آشپزخانه خود وصل کرده و سر دیگر آن را توسط گیره موبایل قرار دهید و همزمان

استند فنری و نگهدارنده موبایل

http://takdayan.ir/thetba-contents/themes/watches/images/ok.pngقابلیت تغییر شکل در زوایای گوناگون

http://takdayan.ir/thetba-contents/themes/watches/images/ok.pngدارای قابلیت ایجاد پیچ و خم های مختلف

http://takdayan.ir/thetba-contents/themes/watches/images/ok.pngتولید شده از جنس مقاوم و محکم

http://takdayan.ir/thetba-contents/themes/watches/images/ok.pngلایه داخلی انعطاف پذیر

http://takdayan.ir/thetba-contents/themes/watches/images/ok.png مناسب برای استفاده به عنوان استند موبایل و تبلت

http://takdayan.ir/thetba-contents/themes/watches/images/ok.pngقابل استفاده در منزل , فروشگاه ها و

http://takdayan.ir/thetba-contents/themes/watches/images/ok.pngحمل و نقل آسان

http://takdayan.ir/thetba-contents/themes/watches/images/ok.png رنگ:مشکی،سفید،زرد،قرمز،آبی
http://takdayan.ir/thetba-contents/themes/watches/images/ok.pngاندازه :۶۵ سانتی متر

 

 

 

سایز
رنگ بندی
قیمت: ۱۰,۰۰۰ تومان
نام استند فنری و نگهدارنده موبایل
نوع فنری
لایه داخلی انعطاف پذیر
تولید شده از جنس مقاوم و محکم
قابلیت ایجاد پیچ و خم های مختلف
رنگ سفید،زرد،قرمز،آبی،صورتی، بنفش،سبز
مناسب برای استفاده به عنوان استند موبایل و تبلت
اندازه ۶۵ سانتی متر
حمل و نقل آسان  http://takdayan.ir/uploads/icon/tick.png
کیفیت عالی
تغییر شکل در زاویای گوناگون http://takdayan.ir/uploads/icon/tick.png
ویژگی منحصر به فرد قابل استفاده در منزل،محل کار
گارانتی  ۷۲ ساعت گارانتی تست فیزیکی

 

دیگر برای کار کردن با موبایل و تبلت خود نیازی نخواهید داشت تا آن را در دستتان گرفته و با آن کار بکنید , فقط کافی است که این هولدر را در جایی مناسب و با استفاده از گیره وصل کرده و سپس موبایل و یا تبلت خود را درون آن قرار داده و شروع به کار کردن با آن کنید.با قرار دادن گوشی خود در این استند از جای آن مطمئن خواهید بود که در محلی مناسب قرار داد و زیر دست و پا نمی رود.به وسیله ی این محصول دیگر از چندین ساعت گرفتن موبایل در دست خبری نخواهد بود و نیر به خاطر کابلی بودن این استند به راحتی می توانید آن را در هر زاویه ای که دوست داشتید تغییر شکل داده و تنظیم نمایید.از این محصول می توانید در فروشگاه ها , منازل , تعمیر گاه ها و فروشگاه های موبایل و غیره استفاده نمایید.از دیگر ویژگی های این هولدر می توان به قابلیت نگهداری جا مدادی و دیگر وسایل اشاره کرد.

ویژگی های استند و پایه نگهدارنده :

 

قابلیت تغییر شکل در زوایای گوناگون
 

دارای قابلیت ایجاد پیچ و خم های مختلف

تولید شده از جنس مقاوم و محکم

لایه داخلی انعطاف پذیر

مناسب برای استفاده به عنوان استند موبایل و تبلت

قابل استفاده در منزل , فروشگاه ها و

برای خرید محصول بر روی دکمه خرید کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران و مشهد کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.
کلیه کالاهای  دارای ۷۲ ساعت (سه روز) ضمانت تست فیزیکی می باشد.

 

خرید پیامکی خرید محصول

عدم موجودی این محصول ! : »» اگر بر روی دکمه ی خرید کلیک کردید و صفحه ی فرم سفارش برای شما باز شد به این معناست که این محصول دوباره شارژ شده و موجودی دارد . در غیر این صورت اگر صفحه ی محصول دوباره برای شما باز شد به این معناست که محصول فعلا موجودیش به اتمام رسیده است.


kharid icon 10001 برای سفارش خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل بر روی دکمه خرید بالا کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
pardakht icon 10001 شما میتوانید مبلغ سفارش خرید استند فنری و نگهدارنده موبایل خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
tahvil icon 10001 تمامی سفارشات تهران و مشهد کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.
garanti icon 10001 کلیه کالاها دارای ۷۲ ساعت (سه روز) ضمانت تست فیزیکی می باشد.