Menu

خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی

خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی-خرید اینترنتی ساعت رولکس طرح سلنا شاپ می نو خرید ساعت گوچی طرح سلنا مدل selena خرید اینترنتی ساعت رولکس طرح سلنا,ساعت رولکس طرح سلنا با کیفیت,خرید ساعت,ساعت مچی,خرید اینترنتی ساعت مچی,ساعت مچی زنانه سلنا,فروش اینترنتی خرید پستی ساعت رولکس طرح سلنا پرداخت وجه بعد از دریافت کالا درب منزل. قیمت: ۱۵۰۰۰ تومان. خرید ساعت گوچی طرح سلنا مدل selena. این ساعته یا دستبند !!؟ سوپرایزی استثنایی برای دختران جوان ! خرید ساعت مچی زنانه رولکس نگین دار رنگی rolex طرح سه موتوره قیمت خرید پستی ساعت رولکس طرح سلنا. اگر به دنبال خرید ساعت های دخترانه رولکس با امکانات هستید، اگر می خواهید ساعتی دخترانه جدید و با بندهای بسیار شیک و بسیار خرید ساعت مچی ارزان قیمت زنانه دخترانه ساعت رولکس دیتونا,ساعت rolex نگین دار رنگی,خرید ساعت زنانه دخترانه رولکس شیک فروش اینترنتی ساعت مچی اوماکس OMAX اورجینال طرح Selena دخترانه زنانه. خريد ساعت مچي دخترانه زنانه سلنا ساعت GUCCI Selena خرید اینترنتی ساعت مچی دخترانه لیلیان بند استیل ۲۰۱۵٫ ساعت مچی . ویژگی ها ساعت مچی دخترانه پسرانه رولکس بند طرح چرمی رنگ قهوه ای داری عقربه وموتور طرح سه موتوره نمایشی داری جعبه و ضد اب تا هشتاد. خرید ساعت رولکس دخترانه ۲۰۱۶ ۱۲ فوریه ۲۰۱۶ بند استیل ۲ . خرید ساعت دخترانه زنانه طــــــــرح ۲۰۱۵ girls-shopping-time. mihanblog.com خرید ساعت مچی دخترانه زنانه رولکس طرح سلنا »». ساعت رولکس طرح سلنا خرید اینترنتی ساعت مچی زنانه رولکس. خرید ساعت دخترانه رولکس سلنا. خرید ارزان ساعت رولکس سلنا،قیمت ساعت رولکس سلنا جدید، خرید ساعت رولکس طرح اصلی خرید ساعت زنانه با بند چرم ساعت رولکس طرح سلنا ساعت دخترانه با بند های زیبا و فوق العاده چشم نواز . عنوان یکی از کمپانی‌های پیشرو در صنعت ساخت ساعت مچی رولکس و لوازم جانبی.

3067c040 90f3 4f36 9b2c 7a907976f8d5 خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی
4d23f35a c0c9 42e2 82c9 a11e9723228a خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی
152b079e b514 43f4 8903 cb87d11ff4dc خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی
331190a7 42fe 42f7 8a3c c81ad62a9f6e خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی

خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی

ساعت رولکس طرح سلنا ساعت دخترانه با بند های زیبا و فوق العاده چشم نواز طراحی زیبا بر روی صفحه و بند ساعت

ok خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلاییکیفیت ساخت عالی و تضمین شده
ok خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلاییبا ظاهري متفاوت، مدرن و همچنين با دوام
ok خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلاییدر رنگ های مشکی طلایی و سفید طلایی

قیمت: ۲۹,۰۰۰ تومان

arolex cover1 خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی

جنسیتزنانه
نوع کاربریروزمره
ضمانت۷۲ ساعت ضمانت تحویل
فرم صفحهصفحه گرد عقربه ای
موتورتک موتوره پر قدرت
ویژگی منحصر به فردطراحی زیبا بر روی صفحه ساعت و بند ساعت
مقاوم در برابر ضربهno12 خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی
تاریخ شمارno12 خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی
جعبه
tick خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی
قابلیت نمایش ساعتtick خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی
قابلیت نمایش دقیقهtick خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی
کورنوگرافno12 خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی
ثبات رنگtick خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی
منبع انرژیباتری

خرید این کالا و معرفی اجمالی این محصول در فروشگاه دایان فا :

پیش از اختراع ساعت مردم زمان را چگونه تشخیص می دادند؟ 
در زمان های قدیم مردم برای تشخیص زمان از ساعت آفتابی استفاده می کردند. ساعت آفتابی صفحه صاف وگردی است که حاشیه آن درجه بندی شده است یک عقربه فلزی به نام «شاخص» که به سمت قطب شمال تنظیم شده روی یکی از درجات می افتد. وقتی که زمین می چرخد محل سایه شاخص هم تغییر می کند و بر روی درجه دیگری قرار می گیرد و به این ترتیب می توان گفت ساعت چند است. ساعت های آفتابی برای تشخیص زمان وسایل مفیدی بودند ولی یک عیب داشتند و آن این بود که در روزهای ابری و شب ها قابل استفاده نبود زیرا دیگر آفتابی نبود که سایه بیندازد.
مردم همچنین از ساعت های شیشه ای هم استفاده می کردند. ساعت های شیشه ای شکل جالبی دارند. شن از سوراخی پایین می ریزد. این کار یک ساعت طول می کشد سپس ساعت شیشه ای را دوباره سروته می کنند. امروزه برای تعیین زمان ساعت های گوناگون دیواری و مچی داریم و استفاده از آنها راحت است ودر هر آب و هوایی هم می توانند کار کنند. 
آيا مي دانستيد كه چيني ها مخترع ساعت بودند؟
در سال ۱۹۵۶ باستان شناسان وسيله‌اي را از زير خاك بيرون كشيدند كه گذر زمان را نشان مي داد كه حروف چيني روي آن حك شده بود. در آزمايشات اوليه اين وسيله را به قرن سوم ميلادي نسبت دادند كه هيچ شكي در آن نبود.
اما نكته‌اي كه باعث تعجب شد اين بود كه وسيله نشان دادن زمان و ساعتهاي اوليه را سوئيسي ها تنها سه قرن پيش به صورت مكانيكي اختراع كرده بودند. اما اين وسيله ثابت مي‌كرد كه چيني ها حداقل ده سال در ساخت ساعت از سوئيسي ها جلوتر بوده اند.
اما نكته عجيب‌تر اين بود كه اين وسيله از آلومينيوم ساخته شده است. در صورتي كه مي دانيم آلومينيوم به صورت آلياژ و جسم مركب وجود داشته و در قرن نوزدهم براي اولين بار و آن هم به كمك نيروي برق به صورت مستقل و مجزا به دست آمده است. حال اين سوال مطرح مي شود كه چگونه چيني ها شانزده قرن پيش تر از طرفي مكانيزم ساخت ساعت مكانيكي دست يافته بودند، و از طرف ديگر چگونه از آلومينيوم استفاده كرده اند؟
و سرانجام اينكه چگونه نيروي برق را در اختيار داشته اند كه بتوانند ساخت آلومينيوم بپردازند؟
واقعا گاهی وقتها شنیدن و خواندن برخی مطالب انسان رو به تفکر وا می دارد. خوب به هر حال این مسائلی است که برخی اوقات باعث دردسر، حیرت و سردرگمی انسان ها می شود. 
انواع ساعت ابتدائی 
بد نیست بدانیم که در گذشته بشر برای دانستن وقت و ایام، با توجه به تجربه و دانش زمانه، ساعت هائی را اختراع کرده و مورد استفاده قرار داده است، که مهمترین آنها عبارت می شده از: ساعت آبی،ساعت شنی یا ماسه ای،ساعت شمعی،ساعت های نوین،ساعت های جدید

rolex cover4 خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی

logo789 خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی    
   کمپانی رولکس البته همیشه به عنوان یکی از کمپانی‌های پیشرو در صنعت ساخت ساعت مچی رولکس و لوازم جانبی مطرح بوده و در این صنعت نوآوری‌های قابل توجهی نیز داشته است. جالب است که بدانید اولین ساعت ضدآب دنیا در کارخانه رولکس ساخته شده است.اولین ساعتی در دنیا که علاوه بر نشان دادن ساعت و زمان تاریخ را نیز به صفحه ساعت آورد رولکس بود وبالاخره اولین کرونومتر‌ها در ساعت‌مچی‌های ساخت کمپانی رولکس متولد شدند.

کمپانی رولکس در سال ۱۹۳۱ اولین ساعت خود را که با استفاده از حرکات داخلی دست انسان کوک می‌شد را به بازار عرضه کرد. قبل از این نیز چنین ساعت‌هایی در بازار وجود داشت که تمام آنان مشکل جلو کشیدن ساعت در هنگام فعالیت زیاد مصرف کننده را داشتند اما رولکس موفق به حل این مشکل شد تا مکانیسم داخلی ساعت نیز از افزایش فشار وارده متحمل ضربه نشود.

 ساعت رولکس با طراحی زیبا وظریف برای خانم هاودختر خانم های جوان و دارای تنوع در رنگ بندی در رنگ های بند طلایی با صفحه سفید،بند طلایی با صفحه طلایی،بند مسی با صفحه سفید می باشد

kharid icon 10001 خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلاییبرای خرید محصول بر روی دکمه خرید کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
rang icon 10001 خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلاییدر ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
pardakht icon 10001 خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلاییشما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
tahvil icon 10001 خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلاییتمامی سفارشات تهران و مشهد کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.
garanti icon 10001 خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلاییکلیه کالاهای  دارای ۷۲ ساعت (سه روز) ضمانت تست فیزیکی می باشد.

خرید پیامکی خرید محصول

kharid icon 10001برای سفارش خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی بر روی دکمه خرید بالا کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
pardakht icon 10001شما میتوانید مبلغ سفارش خرید ساعت دخترانه رولکس طرح سلنا مشکی طلایی و سفید طلایی خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
tahvil icon 10001تمامی سفارشات تهران و مشهد کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.
garanti icon 10001کلیه کالاها دارای ۷۲ ساعت (سه روز) ضمانت تست فیزیکی می باشد.