خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواه

خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواه, پیچ گوشتی همه کاره bit 360, خرید پستی پیچ گوشتی همه کاره, خرید پیچ گوشتی همه کاره, قیمت پیچ گوشتی همه کاره-خرید پستی پیچ گوشتی همه کاره Bit 360 خرید پیچ گوشتی همه کاره خرید پیچ گوشتی همه کاره Bit 360 کیفیت بسیار بالا و با مزیت چرخش ۳۶۰ درجه ی روان دارای ۶ سری کاربردی دو سو و چهار سو جعبه ابزار همه کاره BS Tools کیفیت بسیار بالا و با مزیت چرخش ۳۶۰ درجه ی روان دارای ۶ سری کاربردی دو سو و چهار سو مجهز به دسته ارگونومیکی مخصوص جهت جلوگیری از لیر خوردن وسیله قابلیت تکسو پيچ گوشتي همه كاره جعبه ابزار همه کاره، سبک و بسیار کاربردی می باشد و شامل انواع پیچ گوشتی دو سو و چهار سو، پیچ گوشتی ساعتی، آچار بکس از سایز ۴ تا ۱۲ میلیمتر می باشد. پیچ گوشتی همه کاره بیت Bit 360 هایپر مارکت تکسو انواع محصولات (آرایشی و بهداشتی–لوازم خانگی-پوشاک و ) مختلف را با مناسب ترین و بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان عزیز ارائه می دهد

b71d94f0 3390 48a9 bfc5 c65fc52ef2cd خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواه
fbca6a0c c392 410a 8c11 6b12a026f05a خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواه
4184322c 7ef8 49e1 ae29 5b2cbe059263 خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواه
f140b35d 36df 409e 9b7a 0ca832dacffe خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواه

خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰

پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰

ویژگی های کلیدی :

tick خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواهطراحی زیبا و خوش دست

tick خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواهتنظیم پیچ دلخواه

tick خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواهنصب آسان پیچ بروی دسته

tick خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواهچرخش ۳۶۰

tick خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواهدارای ۶ عدد پیچ

tick خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواهدسته مقاوم دربرابرسایش وخوردگی

قیمت: ۳۰,۰۰۰ تومان

 

bit 360 7a1677 خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواه

دیگر نیاز نیست چندین پیچ گوشتی بخرید و هربار به فکر آن باشید که آن ها را کجا قرار دادید! این بار فقط کافی است که یادتان باشد بیت ۳۶۰ را کجا قرار دادید!
پیچ گوشتی وسیله ای نسبتا کوچک که مشکلات بزرگی را حل می کند! داشتن یک پیچ گوشتی همه کاره باعث می شود خیلی زودتر و با کیفیت بیشتری از پس هر کاری که مربوط به باز کردن و بستن پیچ هاست بربیایید.
راز پیچ گوشتی شگفت انگیز بیت۳۶۰ ، Bit360 در چرخش داخلی سری پیچ گوشتی است که با چرخش آن می توانید سری مناسب کارتان را پیدا کنید و پیچ را بسته و یا باز کنید.

bit 360 6a1677 خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواه

بیت ۳۶۰ :

همه در یک پیچ گوشتی، بیت ۳۶۰ با یک چرخش کوچک تبدیل به پیچ گوشتی مورد علاقه شما می شود!
به سادگی اون رو بکشید ، بچرخونید و سپس سفتش کنید!
دارای ۶ حالت برای باز کردن یا بستن انواع پیچ ها!
ساخته شده از مواد مقاوم در برابر انواع سایش و خوردگی!

 

برای خرید محصول بر روی دکمه خرید کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.  در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.  شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.  تمامی سفارشات تهران و مشهد کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.  کلیه کالاهای  دارای ۷۲ ساعت (سه روز) ضمانت تست فیزیکی می باشد.

قیمت: ۳۰,۰۰۰ تومان خرید پیامکی خرید محصول

عدم موجودی این محصول ! : »» اگر بر روی دکمه ی خرید کلیک کردید و صفحه ی فرم سفارش برای شما باز شد به این معناست که این محصول دوباره شارژ شده و موجودی دارد . در غیر این صورت اگر صفحه ی محصول دوباره برای شما باز شد به این معناست که محصول فعلا موجودیش به اتمام رسیده است.


kharid icon 10001 برای سفارش خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواه بر روی دکمه خرید بالا کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
pardakht icon 10001 شما میتوانید مبلغ سفارش خرید پیچ گوشتی همه کاره بیت ۳۶۰ با تنظیم پیچ دلخواه خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
tahvil icon 10001 تمامی سفارشات تهران و مشهد کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.
garanti icon 10001 کلیه کالاها دارای ۷۲ ساعت (سه روز) ضمانت تست فیزیکی می باشد.